راوک دانلود

باکس آفیس هفته چهارم جولای: صدرنشینی فیلم Mission Impossible 6

۹ مرداد ۱۳۹۷

رسانه راوک دانلود – در باکس آفیس هفته چهارم جولای فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ صدرنشین شد. فیلم Mission Impossible: Fallout فروش خانگی ۶۱٫۵ میلیون دلاری را تجربه کرد.

فیلم ماموریت غیر ممکن: فال اوت کمپانی پارامونت توانست در صدر باکس آفیس هفته چهارم جولای قرار گیرد. این فیلم بزرگترین افتتاحیه را در میان تمامی فیلم های این مجموعه تجربه کرده است. فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ دومین فیلم پرفروش در افتتاحیه با بازی تام کروز لقب گرفت. 

در باکس آفیس هفته چهارم جولای فیلم Mission Impossible 6 موفق به فروش ۶۱٫۵ میلیون دلاری شد که یک موفقیت بزرگ برای سازندگان این مجموعه و تام کروز محسوب می شود. نسخه دوم این فیلم در اکران خود در سال ۲۰۰۰ موفق به فروش ۵۷٫۸ میلیون دلار در افتتاحیه شده بود.

همانطور که در ابتدا عنوان شد فیلم ماموریت غیر ممکن ۶ دومین فیلم پرفروش تام کروز در افتتاحیه محسوب می شود. فیلم War of the Worlds در افتتاحیه خود در سال ۲۰۰۵ فروشی برابر با ۶۴٫۸ میلیون دلار تجربه کرد تا تبدیل به پرفروش ترین فیلم تام کروز در افتتاحیه شود.

فیلم Mission Impossible: Fallout در مقایسه با دیگر قسمت های این مجموعه بالاترین امتیاز را از سوی منتقدان دریافت کرده است. فیلم قبلی این سری در زمانی که بر روی پرده سینما قرار داشت فروش خانگی ۱۹۵ میلیون دلاری را تجربه کرد.

دو قسمت قبلی مجموعه ماموریت غیر ممکن به مجموع فروش جهانی ۷۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کردند. انتظار می رود فیلم ماموریت غیرممکن ۶ به فروش بالاتری در بازارهای جهانی دست پیدا کند. این فیلم در افتتاحیه خود در ۳۶ کشور فروشی برابر با ۹۲ میلیون دلار را تجربه کرده است که رشدی ۱۹ درصدی را در مقایسه با نسخه قبلی نشان می دهد.

در باکس آفیس هفته چهارم جولای فیلم Mamma Mia! Here We Go Again با کاهش ۵۷ درصدی فروش در مقام دوم قرار گرفت. این فیلم با فروش ۱۵ میلیون دلار در این آخر هفته مجموع فروش خانگی خود را به ۷۰ میلیون دلار افزایش داد.

فیلم Equalizer 2 که در هفته گذشته موفق به فتح باکس آفیس شده بود با کاهش شدید فروش در رتبه سوم باکس آفیس هفته چهارم جولای قرار گرفت. فیلم اکولایزر ۲ با فروش ۱۴ میلیون دلاری توانست به مجموع فروش خانگی ۶۵ میلیون دلار دست پیدا کند (فروش بالاتر از انتظار فیلم The Equalizer 2 در افتتاحیه اکران).

در باکس آفیس هفته چهارم جولای انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۳ نتوانست در مقامی بهتر از چهارم قرار بگیرد (انیمیشن هتل ترانسیلوانیا ۳ فیلم دواین جانسون را در باکس آفیس شکست داد). این انیمیشن با فروش ۱۲٫۳ میلیون دلاری خود توانست مجموع فروش خانگی ۱۲۰ میلیون دلاری را برای سونی به همراه داشته باشد.

در مقام های بعدی باکس آفیس هفته چهارم جولای به ترتیب انیمیشن Teen Titans Go! To the Movies، فیلم Ant-Man and the Wasp، انیمیشن Incredibles 2، فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom، فیلم Skyscraper و فیلم The First Purge قرار گرفتند (شگفت انگیزان ۲ رکورد فروش انیمیشن ها را تکان داد).