راوک دانلود

سرتیپ حاتمی: جانفشانی نیروهای مقاومت، توطئه دشمنان را در منطقه خنثی کرد

۱۴ مرداد ۱۳۹۷

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران گفت: دشمنان به دنبال نهادینه کردن ناامنی و آشوب در منطقه بودند که با آمادگی و جانفشانی نیروهای محور مقاومت توطئه دشمنان خنثی شد.

به گزارش راوک دانلود، امیر سرتیپ «امیر حاتمی» روز شنبه در دیدار جمعی از خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم در تهران گفت: دشمنان برای حفظ امنیت و آرامش رژیم صهیونیستی، به دنبال درگیر کردن کشورهای منطقه با ناامنی و آشوب و جنگ های داخلی بودند تا این رژیم پلید و جنایتکار بتواند نقشه های شوم خود را پیاده کند که با رشادت های نیروهای مقاومت، دشمنان ناکام ماندند.

سرتیپ حاتمی، توطئه بزرگ شکل گیری تروریسم در منطقه و به آشوب کشاندن کشورهایی نظیر عراق و سوریه را از توطئه های دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی دانست و افزود: دشمنان قسم خورده ایران همواره در طول عمر انقلاب اسلامی با شکل گیری، تثبیت و ادامه حیات انقلاب اسلامی مخالف بوده اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران تصریح کرد: دشمنان اوج گیری و تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی را برخلاف سیاست های شیطانی خود می دانند و جنگ اقتصادی و اعمال تحریم های ظالمانه امروز آمریکا علیه ایران نیز در استمرار دشمنی های ۴۰ ساله آنان با انقلاب اسلامی است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه امروز جوانان عزیزمان در خط مقدم مبارزه با تروریسم مردانه ایستادند و به فوز عظیم شهادت نائل شدند، تصریح کرد: همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند شهدا اولیاء الهی هستند و خانواده معظم شهدا نیز جزو اولیای الهی به شمار می روند و مجالست با خانواده های معظم شهدا را توفیق بزرگی برای خود می دانم.

وی با بیان اینکه کارکنان، مدیران و متخصصان صنعت دفاعی برای حرکت در مسیر نورانی شهدا و تامین امنیت کشورمان از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهند کرد، گفت: وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح توفیق دارد در مسیر نورانی حرکت متعالی خود سه وزیر دفاع شهید و ۱۰۰۰ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

در پایان این دیدار امیر حاتمی با اهداء لوح تقدیر از خانواده معظم شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم تجلیل کرد.

نشست وزیر دفاع با خانواده معظم شهدا

۱۱۶/۱۱۰

بیشتر بخوانید:

تصاویر: دیدار وزیر دفاع با خانواده معظم شهدا