راوک دانلود

مشخصات گوگل پیکسل ۳ XL به اینترنت راه پیدا کرد

۱۹ مرداد ۱۳۹۷

رسانه راوک دانلود – به تازگی مشخصات گوگل پیکسل ۳ XL در اینترنت منتشر شده است. این گوشی هوشمند به پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ مجهز می شود.

انتظار می رود گوگل از گوشی های هوشمند جدید خود در اوایل ماه اکتبر رونمایی کند (تاریخ معرفی گوگل پیکسل ۳ فاش شد؛ رونمایی در ۴ اکتبر). در گذشته چندین گزارش از این محصولات در فضای مجازی منتشر شده بود که طراحی آن ها را به نمایش می گذاشت. گوگل پیکسل ۳ به نمایشگر با نسبت تصویر ۱۸:۹ مجهز می شود و نمونه XL آن دارای بریدگی صفحه نمایش است.

بنچمارک چینی Master Lu به تازگی مشخصات گوگل پیکسل ۳ XL را مشخص کرده است. پرچمدار آینده گوگل در این بنچمارک موفق به کسب امتیاز ۲۱۲,۷۷۸ شده است. این بنچمارک به استفاده از پردازنده اسنپدراگون ۸۴۵ به همراه ۴ گیگابایت رم در این دستگاه اشاره می کند.

در حال حاضر اکثر پرچمداران بازار حداقل به ۶ گیگابایت رم مجهز شده اند. این احتمال وجود دارد که گوگل پیکسل ۳ XL در دو نسخه مجهز به ۴ و ۶ گیگابایت رم روانه بازار شود (تصاویر واقعی گوگل پیکسل ۳ XL خبرساز شد).

بر اساس Master Lu، نمایشگر گوگل پیکسل ۳ XL دارای رزولوشن ۱۴۴۰ × ۲۹۶۰ پیکسل است که این رزولوشن خبر از نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ می دهد. این نسبت تصویر به معنای عدم وجود برش نمایشگر در پرچمدار آینده گوگل است.

بنچمارک Master Lu اطلاعات بیشتری را در رابطه با گوگل پیکسل ۳ XL مانند ظرفیت باتری و یا حافظه داخلی آن منتشر نکرده است. بر اساس تصاویری که از قاب های این محصول به اینترنت راه پیدا کرده، گوشی پیکسل ۳ XL برخلاف اکثر پرچمداران بازار به دوربین اصلی تکی مجهز می شود.

با توجه به کیفیت بسیار بالای دوربین گوگل پیکسل ۲ XL، انتظار می رود نسل آینده آن نیز با دوربین قدرتمندی معرفی و روانه بازار شود. بنابر گزارش های گذشته، پرچمداران آینده گوگل دارای دوربین سلفی دوگانه هستند.